perspecto

Logowanie

Audytor Klient
tajemniczy klient

Ankieta

Czy jakość obsługi klienta ma dla Pani/a znaczenie przy podejmowaniu decyzji zakupowych?

O firmie

Aby odnieść sukces rynkowy w warunkach rosnącej konkurencji, firmy starają się jak najlepiej zrozumieć współczesny rynek i konsumenta. Pomocne w tym okazują się wyniki profesjonalnych badań marketingowych. Dostarczają one informacji nie tylko o preferencjach i zwyczajach konsumentów, ale także o zachowaniu personelu odpowiedzialnego za kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy przed klientami. W procesie poznawania rynku ważna jest nie tylko jakość uzyskiwanych danych, ale także szybkość i forma ich dostarczenia.


Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, stworzyliśmy przyjazny dla klientów system badań marketingowych w oparciu o unikatową platformę internetową Perspecto. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ilościowych i jakościowych badań rynkowych. Nasza firma specjalizuje się szczególnie w badaniach typu Mystery Shopping. Posiadamy ogólnopolską siatkę profesjonalnych audytorów i duże doświadczenie w zakresie realizacji tego rodzaju badań. Zaufały nam największe firmy, polskie i zagraniczne działające w takich branżach jak: spożywcza, komputerowa, RTV/AGD, obuwnicza, odzieżowa, artykułów dziecięcych, jubilerska oraz wiele innych (Zob. Doświadczenie).


Naszym celem jest dostarczenie rzetelnych i wiarygodnych wyników, które przyczynią się do podejmowania trafnych decyzji, przekładających się na coraz większe sukcesy rynkowe naszych klientów.


Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w budowaniu i doskonaleniu strategii przedsiębiorstw, dostarczając firmom cennych i obiektywnych informacji.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !