perspecto

Logowanie

Audytor Klient
tajemniczy klient

Ankieta

Czy jakość obsługi klienta ma dla Pani/a znaczenie przy podejmowaniu decyzji zakupowych?

System Perspecto

Czym jest Perspecto?

Łatwy i szybki dostęp do wyników
System Perspecto to unikatowa platforma internetowa przeznaczona do zarządzania projektami z zakresu badań typu Tajemniczy Klient. Usprawnia ona komunikację firmy zarówno z wykonawcami audytów (Audytorami) jak i pracownikami Zleceniodawcy.

System Perspecto to doskonałe narzędzie wykorzystywane przez Zleceniodawcę w celu analizy danych uzyskanych w drodze badania. Umożliwia dostęp do informacji już 24 godz. po zrealizowanym badaniu.

Różnorodne formy raportowania
Logując się na stronie Perspecto Zleceniodawca badania uzyskuje łatwy i szybki dostęp do wyników prezentowanych w postaci rankingów, częstości i zestawień tabelarycznych informujących o procentowej ocenie jakości obsługi w poszczególnych placówkach, czy regionach. System Perspecto daje także możliwość generowania rankingów wg indywidualnych kryteriów podziału, w zależności od poziomu rozbudowania struktury sieci sprzedaży.

Indywidualne zarządzanie informacją
Realizując badania Tajemniczy Klient z Perspecto mają Państwo możliwość różnicowania dostępu użytkownikom o różnym poziomie uprawnień, w zależności od zajmowanego stanowiska. Poprzez udostępnienie wyników badania za pośrednictwem platformy Perspecto wszystkim uprawnionym pracownikom, czas poświęcany na przekazywanie informacji zostaje optymalnie zminimalizowany.

Nieograniczony zasięg
Za pośrednictwem systemu Perspecto, w którym zalogowanych jest ponad 60 tys. użytkowników, jesteśmy w stanie zrealizować badanie nawet w najbardziej odległych, małych miejscowościach. Każdy Audytor dysponuje własnym profilem w systemie Perspecto, zawierającym dane personalne, informacje o wykształceniu, doświadczeniu, dzięki czemu możemy dotrzeć do grupy osób spełniających interesujący nas profil. 

 Czytaj dalej…

Jakie korzyści gwarantuje Perspecto?
Inne możliwości zastosowania