perspecto

Logowanie

Audytor Klient
tajemniczy klient

Kogo poszukujemy?

Ponieważ praca Audytora jest typową pracą dorywczą, skierowana jest głównie do osób pracujących, które chcą zdobyć ciekawe doświadczenie w zakresie badań, chcą się dzielić własnymi spostrzeżeniami względem obsługi klienta, potrafią ciekawie opisywać zaistniałe sytuacje. Praca Audytora jest również interesującą propozycją dla studentów, szukających nowych wyzwań oraz doświadczenia w obszarze socjologii i marketingu.

Niestety nie podejmujemy współpracy z osobami niepełnoletnimi oraz zarejestrowanymi w Powiatowych Urzędach Pracy jako osoby bezrobotne, ponieważ wiąże się to z utratą statusu bezrobotnego i niemożliwością otrzymywania z tego tytułu świadczeń.

Chętnie podejmujemy współpracę z osobami, które z uwagi na swoje doświadczenie zawodowe, bądź zainteresowania postrzegają obsługę klienta jako istotny element sprzedaży. Cenimy sobie także kontakt z osobami, będącymi ekspertami w tym obszarze, mamy wówczas okazję do wymiany cennych doświadczeń.
Od kandydatów na Audytora realizującego badanie metodą Tajemniczy Klient oczekujemy:

  • otwartości, łatwego nawiązywania kontaktów
  • umiejętności obiektywnej oceny sytuacji
  • szczegółowości, dobrej pamięci
  • rzetelności i terminowości
  • zdolności łatwego formułowania myśli


Z osobami zarejestrowanymi w naszej bazie kontaktujemy się telefonicznie i mailowo, stąd oczekujemy od kandydatów na Audytorów by posiadali stały dostęp do Internetu oraz telefon komórkowy.